Fotopro
Sayın Müşterimiz;
SIGMA ürünlerine gösterdiğiniz ilgi ve güven için çok teşekkür ederiz. İthalatı tarafımızdan yapılan ve Türkiye sınırları içinde satılan SIGMA objektiflerde yasal iki yıllık garanti süresine ek olarak sizlere 3 yıl daha, toplam 5 yıl garanti fırsatını sunmaktan mutluluk duyuyoruz*. Ürün kaydınızı yapmak, hediyenizi almak** ve ek garanti hakkınızı tanımlamak için öncelikle üye kayıt işlemini tamamlayınız.
FotoPro

* +3 yıl garanti kampanyamız, 1 Haziran 2016 tarihinden itibaren son kullanıcıya satılan ürünler için geçerlidir.
** SIGMA Art ve Sports serisi ürünlerin kaydını yaptırdığınızda, ücretsiz USB Dock hediyeniz adresinize gönderilecektir. Diğer ürünler için ise yetkili servisimizde bir defalık ücretsiz genel bakım ve yazılım güncellemesi hizmeti verilecektir.

Üyelik onayınız bu adrese gönderilecektir. Onay için gönderilen eposta kişisel ayarlarınıza bağlı olarak spam veya gereksiz postalar klasörüne de düşebilir. Lütfen hepsini kontrol ediniz.

En az 6 karakter, hem harf (a-z) hem rakam (0-9) içermeli.

Şifrenizi tekrar yazınız.

Resimdeki güvenlik kodunu yazınız.

 
Gizlilik, Kullanım Şartları Telif Hakları ve Üyelik Sözleşmesi
Fotopro.com.tr üzerinden kişiler tarafından yapılan işlemlerin ve bu işlemlerde kullanılan bilgilerin güvenliğini sağlamak açısından temel olarak görülen kurallar aşağıda belirtilmiştir. Fotopro, fotopro.com.tr sistem ve görsel altyapısının güvenilir bir şekilde kişilere sunulmasıyla ilgili ihtiyaç duyulan önlemleri yerine getirmiştir.

Kişisel Verilerin Güvenliği:
Kullanıcıların fotopro.com.tr’de sunulan hizmetlere erişimi ve kişisel bilgileri güncelleme amaçlarıyla Fotopro ile paylaştığı bilgileri, yalnızca Fotopro tarafından görevlendirilmiş ve sisteme erişim ve görüntüleme hakkı olan sistem yöneticileri tarafından; müşteri profillerine yönelik özel kampanya faaliyetlerinin kurgulanması, fotopro.com.tr sisteminin güvenliğini ve tutarlılığını sağlamaya yönelik ve sadece müşterilerin avantajına olan durumlarda kullanılabilir.
Kişilerin sisteme girdiği tüm verilere, Fotopro'nun görevlendirdiği sistem yöneticileri dışında sadece kendisi ulaşabilmektedir. Kişilerin beyan ettiği bilgiler ve veriler sadece kendileri tarafından değiştirilebilmektedir. Kişisel bilgilerin ve verilerin güvenilir ve güncel olması kişilerin kendi sorumluluklarındadır. Üçüncü şahısların suç teşkil edecek bir harekete girişmeden bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
Kişilerin Fotopro ile paylaşmış olduğu bilgiler, kişilerin onayı dışında ya da yargı kararı ve/veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşa hiçbir nedenden ötürü paylaşılmayacak ya da verilmeyecektir. Yasal düzenlemelerle bu bilgilerin açıklanmasını gerektiren bir durum tekâmül etmediği sürece hiçbir istisna ile bu bilgiler açıklanmayacaktır.
Kişisel bilgilerin saklanma süresi kişinin (hesap sahibinin) fotopro.com.tr site(lerine) üyeliği süresincedir. Üyeliğinizin iptalini ve kişisel bilgilerinizin kayıtlarımızdan silinmesini talep edebilirsiniz. Bu durumda üyeler kayıt yaptırdıkları için elde ettikleri garanti uzatımı, hediye ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kazandıkları bütün avantajlarını da yitirirler.
FotoPro, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Bu amaçla sitelerimizi ziyaret eden kullanıcı cihazlarına çerezler gönderilmektedir. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, FotoPro müşterilerine daha özel ve etkin bir hizmet veya alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla FotoPro iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Telif Hakları:
fotopro.com.tr’nin hazırlanmasında kullanılan tasarım ve yöntem bilgisi konusundaki telif hakları Fotopro'ya aittir. Üçüncü şahıs ve/veya firmalara ait materyaller dışında kalan, fotopro.com.tr'ye rekabet avantajı sağlayan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları Fotopro'ya aittir.

Sorumluluk Sınırları:
fotopro.com.tr diğer kurum/şirket/sistemlerle birlikte çalışabilirliğini, bu kurumların internet sitelerine bağlantı vererek ve/veya bu kurumların internet servislerini arayüzler üzerinden sunarak sağlamaktadır. Gizlilik ve Güvenlik Politikalarında yer alan taahhütler yalnızca fotopro.com.tr alanının kullanımında geçerlidir ve bağlantı olarak yönlendirme yapılan diğer internet siteleri ve sitelerin kendilerine ait hizmetlerini kapsamamaktadır.
Bağlantı ile fotopro.com.tr'den ulaşılan internet sitelerinin kullanımı ile ilgili gizlilik ve kullanım şartları o siteler tarafından belirlenmektedir. Bu sitelerden alınıp kullanılacak bilgilerden, o site tarafından takip edilen etik ilkelere, gizlilik prensiplerine uymamaktan kaynaklanacak herhangi bir sistemsel ve görsel kalite kaybı ve bunun doğurabileceği maddi ve/veya manevi zararlardan hiçbir biçimde Fotopro sorumlu tutulamaz.

E-Posta ve SMS Bildirimleri:
Fotopro'dan gönderilen tüm e-posta iletileri @fotopro.com.tr alanındaki adreslerden gönderilmektedir. Ek olarak mobil uygulamalarımız vasıtası ile anlık bildirim yapılabilmektedir. Kullanıcıların iletişim bilgileri üçüncü parti kişi veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Fotopro'dan gönderilen iletiler aşağıdaki içerikleri kapsar.
* Üyelik Aktivasyonu, Şifre Sıfırlama Üyelik Bilgileri güncelleme bildirimleri
* Yeni Ürünler ve Ürün Güncellemeleriyle ilgili bildirimler
* Genel Bilgilendirme Mesajları
* Çeşitli kampanyalardan kazanılmış haklarınızla ve Online siparişlerinizle ilgili bilgilendirme mesajları.

Eğer isterseniz, bu tip iletilerin size ulaştırılmasını engelleyebilirsiniz. Bunun için, sisteme giriş yaptıktan sonra "bilgilendirme tercihleri" bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendisi ulaşabilmekte ve değiştirebilmektedir. Üçüncü kişilerin bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Fotopro'dan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta almak istemiyorsanız lütfen tıklayın" linkine tıklayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ana Sayfa | İletişim | Gizlilik ve Güvenlik
© Tüm hakları saklıdır. ® Markalar ve logoları isim hakkı sahiplerine aittir. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.
GİRİŞ YAP
ÜYE OL
ŞİFREMİ UNUTTUM
YARDIM